grafikaborder
Dzięki dzisiejszej wygranej, zawodniczki MKS-u mogły się cieszyć ze zwycięstwa w II rundzie play off.fot. Damian Rutkowski
MKS znów górą
07/04/2009
Przemysław Kędzior
2877

W dzisiejszym spotkaniu z AZS-em Białystok, po zaciętej grze zawodniczki z Dąbrowy pokonały 3:1 swoje rywalki . Dzięki temu zwycięsko zakończyły zmagania z białostocczankami w II rundzie play off.

Był to trzeci mecz, decydujący o losach rywalizacji w ramach II rundy play off, w której zespoły toczyły pojedynki do dwóch zwycięstw. Po porażce w Białymstoku dąbrowianki były wyraźnie rozczarowane , lecz już w następnej konfrontacji pokazały swoją determinację i zaangażowanie w grę, których oczekiwali kibice. Co najważniejsze, MKS zwyciężył w trzecim spotkaniu co daje mu szansę na zajęcie 5 miejsca na koniec rozgrywek.

Dziś w hali „Centrum" dąbrowianki walczyły w niezłym stylu , pokazując nam jak powinno się grać na najwyższym poziomie. Nasze Panie pewnie wygrały mecz, przegrywając jedynie trzeci set.

Spotkanie toczyło się w dobrej, sportowej atmosferze. Dąbrowscy kibice dzielnie wspierali drużynę, zagrzewając ją bardzo mocno do walki w szczególnie trudnym, trzecim secie. Zasłużony tytuł zawodniczki meczu zdobyła Magda Sadowska z MKS-u.

W kolejnej rundzie play off MKS zagra o 5 miejsce z Gwardią Wrocław.

MKS Dąbrowa - AZS Białystok 3:1 (25:22 25:20 21:25 25:19)