grafikaborder
Nie samą nauką student i maturzysta żyje!
10/04/2009
Anna Zubko
2714
 
 
 
 

Nie samą nauką student i maturzysta żyje! – rusza akcja „Odstresuj się…2 edycja”

„Kwietniowy tydzień od 17.04.2009 do 25.04.2009 pod nazwą „Odstresuj się...2edycja” to kontynuacja pomysłu akcji, która w roku 2008 okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym – „Odstresuj się przed maturą”.

Pomysł na akcję w gorącym okresie przedmaturalnym oraz przedsesyjnym okazał się strzałem w dziesiątkę.  Koncert zespołu FEEL, zajęcia relaksacyjne i sportowe a także kilka imprez w klubach studenckich przyciągnęły ponad 2 000 osób.

W tym roku studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przygotowali tydzień pełen atrakcji, który 17 kwietnia 2009 r. rozpocznie „NOC OTWARTA WYŻSZEJ SZKOŁY BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ”.  Niesamowita sceneria Uczelni, koncert jazzowy, koncert muzyki klasycznej, występ teatru dla dzieci oraz impreza PRL RETRO PARTY w Klubie Studenckim „AMIGO 2001” to tylko część z atrakcji, które będą towarzyszyły uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia.  

Kolejne dni obfitowały będą w bezpłatne zajęcia sportowe m.in.: kurs tańca brzucha, fitness, pilates, kurs jogi a także bezpłatny udział w seansach filmowych w CENTRUM KINOWYM HELIOS w Dąbrowie Górniczej oraz Sosnowcu. Na uczestników akcji czeka również FANTASY PARK – w CH PLAZA w Sosnowcu, w którym odbędzie się impreza studencka oraz zawody WSB BOWLING CUP.

Finał akcji to wielkie uderzenie pozytywnych wibracji - „WSB REGGAE FESTIWAL”, który odbędzie się 25 kwietnia 2009 r. na terenie NEMO WODNY ŚWIAT w Dąbrowie Górniczej.

Tym razem niezapomnianych wrażeń dostarczą nam gwiazdy muzyki REGGAE: VAVAMUFFIN, EASTWEST ROCKERS oraz PAPRIKA CORPS a także regionalne SOUND SYSTEMY.

Szczegółowe informacje, bilety oraz bezpłatne wejściówki: www.wsb.edu.pl/odstresujsie

Biuro Karier i Promocji tel. 032 295 93 15, 032 295 93 14

e-mail: kariera@wsb.edu.pl

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość