Zostań ASem biznesu
19/08/2009
M B P
3102
 
 
 
 

Chcesz poznać mechanizmy biznesu, pogłębić swoja wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, zarządzania i marketingu oraz dowiedzieć się jak efektywnie kierować swoją karierą?

Już teraz zgłoś się do nowego projektu, który wskaże Ci prostą drogę do sukcesu.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej wraz z Urzędem Miejskim ogłaszają nabór do „Akademii Sukcesu" - przedsięwzięcia, które ma na celu propagowanie innowacyjnej przedsiębiorczości oraz pobudzenie aktywności i kreatywności młodych ludzi.

 

 

Projekt skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którym zależy na pogłębieniu swojej wiedzy, zdobyciu nowych umiejętności i poznaniu atrakcyjnych dróg do osiągnięcia sukcesu w życiu zawodowym. Akcja odbywać się będzie pod merytoryczną opieką Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

„Akademia Sukcesu" rusza na początku października 2009 r. i trwać będzie do maja 2010 r. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w godzinach popołudniowych w Bibliotece Głównej MBP przy ul. Kościuszki 25.

 

Obok opiekuna merytorycznego z Akademii Ekonomicznej, zajęcia i spotkania prowadzić będą praktycy - młodzi przedsiębiorcy, którym udało się osiągnąć sukces oraz eksperci z dziedziny ekonomii i biznesu.

 

Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele firm takich jak: ESM Logistics, ArcelorMittal Poland, WORK EXPRESS, PRIME Public Relations. Młodych ludzi z pewnością zainteresuje spotkanie z przedstawicielem portalu Nasza-Klasa.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Rekrutacja uczestników odbywać się będzie do 25 września na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych oraz listów motywacyjnych uzasadniających chęć udziału w projekcie.

Wszelkie dodatkowe informacje wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronach internetowych organizatorów: www.biblioteka-dg.pl, www.idabrowa.pl

 

Kontakt:

 

Dział marketingu MBP

tel.: 032 639 03 01

email: marketing@biblioteka-dg.pl

 

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość