grafikaborder
Na aukcji można kupić obrazy, grafiki, witraże, szkło artystyczne, fotografie, torby czy koszulki.
Alternatywy 8, czyli aukcja w "Plastyku"
28/11/2017
Przemysław Kędzior
1442
 
 
 
 

Jeśli kiedykolwiek byliście Państwo na aukcji w Zespole Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora, to w sumie nie musimy Was namawiać. Zapraszamy natomiast serdecznie. Jeśli jednak nigdy Wam się to nie zdarzyło – najwyższa pora to zmienić. Dlaczego?


Po pierwsze – na naszej aukcji mogą Państwo zakupić wykonane przez naszych Uczniów prace. A ponieważ w szkole naszej zajmujemy się wieloma dziedzinami sztuki, za niewygórowaną cenę nabędziecie obrazy, grafiki, witraże, szkło artystyczne, fotografie, torby, koszulki. Małe, duże, średnie. Kolorowe i monochromatyczne. Do zawieszenia, położenia, postawienia. Doskonałe na prezent (choć najczęściej – „aż żal oddawać”). Przede wszystkim zaś – piękne, wyjątkowe i niepowtarzalne, ręcznie z ogromnym sercem i zaangażowaniem wykonane. I – co najważniejsze – pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilą szkołę i pomogą naszym Uczniom jeszcze lepiej się rozwijać. Kupując coś dla siebie, wspieracie równocześnie naszych Uczniów. Dwa w jednym.


Po drugie – dobrze spotkać się przed świętami. Poznać, porozmawiać. Może okaże się, że i Wasze dziecko zechce w przyszłości do naszej Szkoły przyjść. Jesteśmy otwarci na pytania, chętnie pokażemy Wam to fascynujące miejsce i efekty naszej pracy.


Po trzecie zaś – „na naszej ulicy świeci dziś słońce!”. Jak powiedział Sofronow.


Ponieważ staramy się, aby oprawy aukcji co roku były wyjątkowe, tym razem zaprezentujemy się w oparach absurdu rodem z filmów Stanisława Barei. Czekamy na Was już 2 grudnia (sobota) od godziny 9:00 w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, przy ulicy Alternatywy… …to znaczy Kosmonautów 8.


W programie:

od 9:00 do ostatniego gościa - otwarcie bram i sprzedaż prac uczniów

10:00 – licytacja na sali gimnastycznej

Po licytacji (prawdopodobnie) wystawienie pseudoteatralne „Facecje o facetce”.

Przybywajcie!


Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja

Zespołu Szkół Plastycznych im.Tadeusza Kantora w Dąbrowie Górniczej

Wyślij link mailem
Powrót
PDF
Drukuj
Zgłoś
nieścisłość