Sala Teatralna Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej

Sala teatralna Pałacu Kultury Zagłębia, której widownia liczy 699 miejsc siedzących, w tym przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażona jest w scenę obrotową, mechanicznie podnoszone 3-poziomowy orkiestron, komputerową nastawnię świateł oraz nowoczesne zaplecze sceniczne.

Dąbrowski Pałac Kultury to przykład socrealistycznego stylu architektonicznego lubującego się w ciężkim, bogatym wystroju wnętrz i okazałości, ale nie odpowiadającym w pełni pełnieniu funkcji typowego domu kultury jakie znamy z innych miast Polski.

Na deskach sceny Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej częstymi gośćmi są czołowi artyści estradowi i sceniczni z Polski i z za granicy. Obiekt wykorzystywany jest również często w różnorodnych produkcjach telewizyjnych.

POWRÓT
Lokalizacja panoram
Pomoc
Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce.
znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.